14.12 Zachowania innowacyjne kluczem konkurencyjnego rozwoju biznesu

Szanowni Państwo,

Dział Nauki i Transferu Wiedzy oraz Katedra Zachowań Organizacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

serdecznie zapraszają na

Konferencję pt: "Zachowania innowacyjne kluczem konkurencyjnego rozwoju biznesu".

Kampus UEK, 14 grudnia 2017 r. (czwartek) Pawilon Sportowy, sala nr 9.

Prelegentami konferencji będą przedstawiciele firm, zajmujących czołowe pozycje w swojej branży:

Konrad Szczukiewicz, Chief Business Officer - Fornax Sp. z o.o.
Kamil Glenszczyk, EMEA Account Manager, Google Ireland Ltd.
Agnieszka Kubasiewicz, Poland Talent Acquisition Center Manger - Valeo
Wacław Majoch, Kierownik Zespołu Projektowego - FAKRO
Jarosław Gracel, Dyrektor ds. Przemysłu 4.0, Członek Zarządu - ASTOR.

Nasi goście podzielą się z nami doświadczeniami związanymi ze współpracą z Uczelnią oraz kierunkami zmian w biznesie nastawionymi na działalność innowacyjną.

Cele konferencji:

• zwiększenie  świadomości dotyczącej możliwości komercjalizacji technologii powstałej na uczelni poprzez zakładanie innowacyjnych organizacji typu start-up,
  • wsparcie przedsiębiorczości studenckiej - promowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych ludzi
  • inspiracja do kontynuowania badań w obszarze przedsiębiorczości innowacyjnej i komercjalizacji.

Poniżej program konferencji.
    Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem,