Zapraszamy na jesienną edycję warsztatów „Zbuduj swój start-up”

Zapraszamy na jesienną edycję warsztatów „Zbuduj swój start-up”, realizowanych przez INNOAGH w strategicznym partnerstwie z InnoEnergy CE. Partnerami operacyjnymi warsztatów są Uniwersytet Jagielloński i Akademia Górniczo-Hutnicza.

 

Ofertę warsztatów skierowana jest do pracowników, doktorantów oraz studentów tych uczelni, posiadających ciekawy pomysł na innowacyjny produkt lub usługę. Warsztaty są przeznaczone dla osób budujących, zamierzających budować lub rozważających budowę własnej firmy start-up w oparciu o posiadaną wiedzę, technologię, umiejętności, wyniki badań, w tym własność intelektualną własną lub macierzystych uczelni.

 

Celem Warsztatów jest dostarczenie uczestnikom kompetencji menedżerskich i wiedzy pozwalających tworzyć oraz rozwijać nowe innowacyjne przedsięwzięcie biznesowe, w tym wiedzy o zasadach i uwarunkowaniach niezbędnych do utworzenia akademickiego start-upu oraz zakończonego sukcesem jego wprowadzenia na rynek, a także pozyskania partnerów i finansowania tego procesu.

 

ZGŁOSZENIA

 

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza aplikacyjnego i zgłoszenia swojej chęci uczestnictwa w jesiennej edycji warsztatów "Zbuduj swój start-up".

 

Formularz aplikacyjny: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDOSUtO2GhOZQowdBooQzN3AU9YnQOGyHbAMubJnhxGFHGWQ/viewform

 

Nabór w trybie ciągłym potrwa do 10 października 2018 r.

 

Regulamin uczestnictwa w warsztacie "Zbuduj swój start-up": http://www.innoagh.pl/fileadmin/default/templates/css/j/innoagh/system/pdf/REGULAMIN_UCZESTNICTWA_W_WARSZTATACH_wrz2018.pdf

 

Szczegóły także na http://www.innoagh.pl/

Data opublikowania: 05.10.2018
Osoba publikująca: Joanna Buczek