Wydarzenia AIP UJ

Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (27.02.2020) #2

Kolejna edycja bezpłatnych konsultacji prawnych w AIP UJ!
więcej o Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (27.02.2020) #2

Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (16.01.2020)

Nowy rok, nowy początek - bezpłatne konsultacje prawne w AIP UJ!
więcej o Bezpłatne konsultacje prawne: SPP UJ w AIP UJ (16.01.2020)

Szkolenie: ABC przedsiębiorczości ed. 2 (12.10.2019)

W Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości odświeżamy wiedzę na temat wad i zalet rożnych sposobów otworzenia działalności gospodarczej.
więcej o Szkolenie: ABC przedsiębiorczości ed. 2 (12.10.2019)

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ serdecznie zaprasza na wspólne świętowanie 4. urodzin AIP UJ. Przez cały tydzień zaplanowaliśmy szereg wydarzeń o zróżnicowanej tematyce, które idealnie wpisują się w założenia trwającego równolegle #ŚwiatowegoTygodniaPrzedsiębiorczości.
więcej o Prelekcja: Kreatywnie. Od początku. Historia powstania i rozwoju agencji reklamowej Hand Made (21.11.2019).

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UJ serdecznie zaprasza na wspólne świętowanie 4. urodzin AIP UJ. Przez cały tydzień zaplanowaliśmy szereg wydarzeń o zróżnicowanej tematyce, które idealnie wpisują się w założenia trwającego równolegle Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
więcej o Prelekcja: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o blockchainie, ale boicie się zapytać (18.11.2019)

Szkolenie: Storytelling w mojej firmie. Case study: Miarologia® (20.11.2019)

więcej o Szkolenie: Storytelling w mojej firmie. Case study: Miarologia® (20.11.2019)

więcej o Szkolenie: ABC przedsiębiorczości. Jak wybrać właściwą formę prowadzenia działalności gospodarczej? (19.11.2019)